Liczba zadowolonych klientów 3 845


Zapraszamy do nauki jazdy na nartach biegowych.

O nas

Witamy na zimowej stronie SZEKLI
 
Jako żeglarze jesteśmy ludźmi aktywnymi i lubimy tą aktywnością zarażać. Latem pływamy, szkolimy pod żaglami, organizujemy kursy, rejsy i obozy dla dzieciaków. Zimą z kolei organizujemy kursy i obozy na nartach biegowych, czasem też na zjazdówkach. 
 
Zima – Narty
Okres zimy u nas to intensywne kursy na nartach biegowych w Górach Izerskich. Od lat nasza bazą jest Schronisko w Orlu, gdzie mieszkają nasi kursanci/uczestnicy/obozowicze. Od prawie 10 lat organizujemy profesjonalne kursy dla początkujących biegaczy, turnusy przygotowawcze do biegów, obozy na biegówkach dla rodzin z dziećmi, a także ferie zimowe na nartach dla dzieci i młodzieży.
Na sezon 2017 przewidujemy uruchomienie kilku nowych produktów wynikających z potrzeby rynku.
Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami z tamtego regiony, co pozwala nam sprawnie zorganizować imprezy również dla firm, czy szkół.
 
 
Lato - Żeglarstwo
Jesteśmy wiodącym organizatorem Szkoleń Żeglarskich i Motorowodnych, obozów i rejsów turystycznych na Mazurach. Nasze rejsy i kursy prowadzimy z podziałem na dorosłych, grupy dedykowane dla dzieci i młodzieży, a także firm, szkół i grup zorganizowanych.
Na sezon 2017 nasza flota będzie liczyła ponad 40 najnowszych i najbezpieczniejszych jachtów, oraz profesjonalną kadrę wyselekcjonowanych wśród najlepszych - instruktorów w Polsce .Na wielu polach jesteśmy absolutnymi pionierami. Nasze Szkolenia, Rejsy i Obozy od 15 lat ulepszamy, doskonalimy i unifikujemy -wyznaczając co roku wyższe standardy dla innych szkół żeglarskich w Polsce.
Żeglarstwo jest naszą wielką pasją od lat, połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Sami kochamy żeglować - dlatego w naszą pracę wkładamy wszyscy całe serce.
 
Proponujemy Państwu ponad 25 stałych terminów rejsów , szkoleń i kursów w sezonie, zarówno na Mazurach jak i na Morzu.
 
 
Zapraszamy Państwa do współpracy i skorzystania z naszych usług. Od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
 
Serdecznie zapraszamy na pokład.
Załoga Szekli.